غلّه – دانه پرینتر سه بعدی پرینت یک ساختمان

غلّه – دانه: پرینتر سه بعدی پرینت یک ساختمان بزرگترین پرینتر سه بعدی

۴ علت جهت غیرممکن بودن دیدار روحانی و ترامپ

متحدان منطقه ای آمریکا به طور خاص اسرائیل، عربستان سعودی، امارات متحده عربی به شدت با برگزاری نشستی میان سران آمریکا و کشور عزیزمان ایران مخالف هستند ..

ادامه مطلب

زمان‌ مشخصی جهت خلع‌ سلاح هسته‌ای کره‌شمالی تعیین نمی‌کنیم / پامپئو

وزیر امور خارجه آمریکا گفته هست، راجع به مذاکرات جهت خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی زمان‌ مشخصی را تعیین نمی‌کند. این بیانات پامپئو با گفته‌های یکی از مقامات دفا..

ادامه مطلب

اذعان تلویحی نتانیاهو به مسئولیت رژیم صهیونیستی در حمله به فرودگاه «تی-۴» سوریه

نخست‎وزیر رژیم صهیونیستی به صورت تلویحی به مسئولیت این رژیم در حمله به فرودگاه نظامی «تی-۴» در استان حمص سوریه اذعان کرد. اذعان تلویحی نتانیاهو ..

ادامه مطلب

عکس ، توئیت سفیر آلمان جهت سقوط هواپیما

به گزارش خبرآنلاین، سفیر آلمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران در توئیت خود نوشت: سقوط هواپیما مرا متاثر کرد، آماده کمک هستیم. توئیت سفیر آلما..

ادامه مطلب

تا برجام را نقض نکنند، نقض کننده آن نخواهیم بود / روحانی

رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا نه با کشور عزیزمان ایران و برجام بلکه با پیمان شکنی و افکار عمومی دنیا طرف هست، چانه زنی بعد از امضای پیمان را کاری مض..

ادامه مطلب

ترامپ به دنبال بهره‌برداری از ناآرامی‌های کشور عزیزمان ایران جهت توجیه لغو برجام است / نیویورک تایمز

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به اینکه ناآرامی‌های کشور عزیزمان ایران نشان‌دهنده ارزش توافق هسته‌ای هست، نه خطرات آن، نوشت: رییس‌جمهور ترامپ به دنبال س ..

ادامه مطلب

تردید دیوان عالی آمریکا راجع به امکان فروش آثار باستانی کشور عزیزمان ایران

دیوان عالی آمریکا روز دوشنبه راجع به مصادره اشیاء باستانی کشور عزیزمان ایران که در موزه‌ای در شیکاگو نگهداری می‌شوند جهت پرداخت بیش از ۷۱ میلیون دلار ..

ادامه مطلب

نمی‌خواستم به اتهامات نازنین زاغری اعتبار دهم / بوریس جانسون

وزیر امور خارجه انگلیس در تلاش جهت اصلاح اظهاراتش راجع به نازنین زاغری مدعی شد: لندن هیچ تردیدی ندارد که زن زاغری تنها جهت گذراندن تعطیلات به کشور عزیزم..

ادامه مطلب

پشت پرده چرخش اردوغان به سمت کشور عزیزمان ایران چیست؟

الحیات نوشت: تحوّل سریع در سیاست منطقه ای ترکیه و تبدیل شدن دشمن های تاریخی دیروز آن، یعنی روسیه و کشور عزیزمان ایران به نزدیکترین هم پیمانان امروز، منطق..

ادامه مطلب

مقابله با نفوذ کشور عزیزمان ایران در منطقه! ، مذاکره تلفنی ترامپ با مدیر جمهور فرانسه / موضوع

در بیانیه کاخ سفید راجع به این مذاکره تلفنی آمده است که دو رهبر همچنین راجع به لیبی و مقابله با فعالیتهای تروریستی در منطقه ساحل در آفریقا نیز گفتگو ..

ادامه مطلب