غلّه – دانه پرینتر سه بعدی پرینت یک ساختمان

غلّه – دانه: پرینتر سه بعدی پرینت یک ساختمان بزرگترین پرینتر سه بعدی

کشته و زخمی شدن 3 کارگر در تبریز بر اثر ریزش ساختمان نیمه‌کاره

روز گذشته (بیست و سوم اردیبهشت)، یک ساختمان نیمه‌کاره در تبریز فروریخت. در این حادثه، دو کارگر میانسال جان خود را از دست دادند و یک کارگر دیگر نیز به شدت ..

ادامه مطلب

واژگونی یک ون دانشجویی در شیراز

یک دستگاه ون حامل تعدادی دانشجو صبحگاه امروز در مسیر شیراز به سمت مرودشت در نزدیکی باجگاه واژگون شد.  واژگونی یک ون دانشجویی در شیراز ..

ادامه مطلب

همسایه‌ها سروصدای دعوای آنها را بارها شنیده بودند ، خودکشی هولناک مرد بعد از قتل همسر 26ساله‌اش

پنج شنبه گذشته یکی از ساکنان مجتمع 4 واحدی در شهرک رضویه مشهد به مستاجری که از حدود دو هفته قبل در یکی از واحدهای این ساختمان سکونت داشت اعتراض کرد ..

ادامه مطلب

قاتل فراری بعد از 5 سال دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان از دستگیری قاتل 34 ساله ای که 5 سال پیش جوان 19 ساله ای را به قتل رسانده و متواری شده است بود خبر داد. قاتل ف..

ادامه مطلب

دستگیری باند اختلاس 200 میلیاردی بیمه کشور عزیزمان ایران

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری ۲۰ نفر از اعضای یک باند بزرگ اختلاس به مبلغ 200 میلیارد ریال خبر داد.  دستگیری باند اختلاس 200 م..

ادامه مطلب

جنایت در خیابان مرزداران

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بااجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهم به قتل فراری از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسایی متهم اطلاعات..

ادامه مطلب

گرگی در سنقر کودک 3 ساله ای را درید

گرگِی که فوت کودک سه ساله سنقری را رقم زده بود ، تحت حفاظت محیط زیست نبوده است.  گرگی در سنقر کودک 3 ساله ای را درید عبارات مهم : ..

ادامه مطلب