غلّه – دانه پرینتر سه بعدی پرینت یک ساختمان

غلّه – دانه: پرینتر سه بعدی پرینت یک ساختمان بزرگترین پرینتر سه بعدی

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت در خیابان مرزداران

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بااجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهم به قتل فراری از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسایی متهم اطلاعات خود

جنایت در خیابان مرزداران

جنایت در خیابان مرزداران

عبارات مهم : ایران

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بااجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهم به قتل فراری از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسایی متهم اطلاعات خود رابا اداره دهم پلیس آاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در میان بگذارند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر ساعت ۸ روز شنبه ۱۶ بهمن ماه سال گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره قتل در خیابان مرزداران – خیابان ابراهیمی به کلانتری ۱۳۹ مرزداران اعلام شد.

جنایت در خیابان مرزداران

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد خانمی ۳۰ ساله به نام آمنه در داخل منزلش با ضربات متعدد جسم تیز به قتل رسیده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ پایتخت کشور عزیزمان ایران ، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بااجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهم به قتل فراری از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسایی متهم اطلاعات خود

پدر مقتول که با حضور در محل جنایت با جسد دخترش مواجه شده است و عنوان را به پلیس اطلاع داده بود ، بعد از حضور کارآگاهان در صحنه جنایت به آنها گفت: طبق روال هر روز جهت بردن دخترم به محل کارش، به دنبال او رفتم ولی او از منزل اش بیرون نیامد؛ چندین بار زنگ منزل را زدم ولی او در را باز نکرد؛ چندین بار با گوشی تلفن همراهش تماس گرفتم ولی باز هم پاسخگو نبود؛ به همسرش (دامادم) زنگ زدم ولی او نیز تلفن همراهش را پاسخگو نبود؛ سریعا به نشانی مدرسه ی نوه ام هلیا رفتم و کلید منزلشان را تحویل گرفتم؛ هلیا عنوان داشت که پدرش او را طبق روال هر روز به مدرسه رسانده؛ به سرعت خودم را به منزل دخترم رسانده و وارد منزل شدم؛ بعد از ورود به خانه، دخترم را داخل اتاق خواب در حالیکه یک قبضه چاقوی آشپزخانه هنوز داخل سینه اش قرار داشت، در داخل اتاق خواب پیدا کردم؛ دخترم مرده بود و نفس نمی کشید؛ از همسایگان کمک خواستم و … .

هلیا نیز بعد از حضور در منزل و اطلاع از فوت مادرش، در خصوص آخرین باری که با مادرش خداحافظ کرد به کارآگاهان گفت: امروز ساعت ۷ صبح از خواب بیدار شدم؛ پدرم برایم صبحانه درست کرد و آنرا داخل کیفم گذاشت و به من گفت: برو پائین تا من هم بیایم و سوئیچ ماشین پژو پارس سفید خودش را به من داد تا سوار [ماشین] شوم و گفت من ۵ دقیقه دیگر می آیم؛ یادم افتاد که توپ تنیس خودم را بر نداشتم؛ برگشتم اوج (خانه) ؛ مادرم در پذیرایی نشسته بود و داشت گوشی تلفن همراهش را چک می کرد؛ با مادرم به دنبال توپ تنیس گشتیم ولی [آنرا] پیدا نکردیم؛ من پائین رفتم و پدرم ۵ دقیقه ی بعد آمد؛ در مسیر مدرسه پدرم مرتبا می گفت: مواظب خودت باش و چندین بار این جمله را تکرار کرد! کاری که پیش از این هیچگاه از پدرم ندیده بودم؛ پدر و مادرم روز جمعه با هم دعوا کرده بودند و من صدای مشاجره آنها را از داخل اتاق می شنیدم ؛ …. .

کارآگاهان در ادامه و با تحقیقات از همسایگان و اهالی مجتمع مسکونی اطلاع پیدا کردند که نزاع و درگیری مقتول با همسرش بنام ابوالفضل . ش (۳۳ ساله) دارای سابقه قبلی بوده و حتی در چندین مورد نیز به علت شدت درگیری هایشان از سوی همسایگان مورد اعتراض قرار گرفته اند؛ بنا بر بیانات صریح همسایگان همسر مقتول چندین بار در اظهاراتش عنوان کرده بود که آخر یک روز همسرش (مقتول) را به قتل می رساند.

جنایت در خیابان مرزداران

با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده مبنی بر ارتکاب جنایت به وسیله همسر مقتول، کارآگاهان به قصد انجام تحقیقات به محل کار ابوالفضل در شهرستان شهریار اعزام شدند؛ ابوالفضل مالک یک کارگاه بتون ریزی در شهریار است ولی بنا بر بیانات کارگران کارگاه او از روز جنایت هیچ مراجعتی به کارگاه خود نداشته است.

در ادامه، تحقیقات از خانواده ی ابوالفضل در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد ولی آنها نیز در اظهاراتی مشابه مدعی شدند که از ابوالفضل هیچگونه اطلاعی ندارند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بااجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهم به قتل فراری از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسایی متهم اطلاعات خود

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ منشتر شدن این خبـر اعلام کرد: در ادامه پیگیری به پرونده و به جهت شناسایی و دستگیری همسر مقتول به عنوان تنها مظنون و متهم پرونده، دستور انتشار بدون پوشش تصویر “ابوالفضل . ش” از سوی بازپرس پرونده صادر شده است است ؛ لذا از کلیه شهروندانکه موفق به شناسایی تصویر این شخص به عنوان قاتل متواری شده است و اطلاعاتی در خصوص نشانی و محل مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۸ در اختیار کارآگاهان اداره خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دهنـد.”

جنایت در خیابان مرزداران

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | پرونده | اطلاعات | اطلاعات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz