غلّه – دانه پرینتر سه بعدی پرینت یک ساختمان

غلّه – دانه: پرینتر سه بعدی پرینت یک ساختمان بزرگترین پرینتر سه بعدی

گت بلاگز اخبار اجتماعی درآمد روزانه 3 تا 4 میلیونی متکدیان پایتخت

درآمد بالای تکدی گری باعث شده است افراد به سمت و سوی این معضل روی بیاورند؛ به صورت جدی می‌طلبد دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی این افراد را شناسایی و برخورد قاطع ب

درآمد روزانه 3 تا 4 میلیونی متکدیان پایتخت

درآمد روزانه 3 تا 4 میلیونی متکدیان پایتخت

عبارات مهم : برخورد

درآمد بالای تکدی گری باعث شده است افراد به سمت و سوی این معضل روی بیاورند؛ به صورت جدی می طلبد دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی این افراد را شناسایی و برخورد قاطع با آن ها را در دستور کار قرار دهند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری درآمد روزانه ۳ تا ۴ میلیون تومانی متکدیان پایتخت از دستگاه های اطلاعاتی وامنیتی درخواست کرد باند ها و سرشاخه های تکدی گری را شناسایی و با آن ها برخورد کنند.

به گزارش مهر؛ سلمان خدادادی با انتقاد از اینکه بعضی متکدیان پایتخت روزانه ۳ تا ۴ میلیون تومان درآمد دارند ساختن فرهنگ و عدم کمک مردم را مهمترین راهکار حل معضل تکدی گری دانست و گفت: نهاد های فرهنگی باید با ساختن فرهنگ مناسب جامعه را نسبت به عدم کمک به متکدیان حرفه ای آگاه کنند.

درآمد روزانه 3 تا 4 میلیونی متکدیان پایتخت

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی تنها راهکار ریشه کردن تکدی گری را عدم کمک مردم دانست و افزود: شهرداری به تنهایی از بعد جمع آوری و ساماندهی متکدیان بر نمی آید و باید این مهم با همکاری سایر دستگاه ها به خاص نیروی انتظامی و دستگاه قضا و مردم تحقق یابد.

وی با تاکید بر اینکه بخش عمده ای از متکدیان پایتخت به صورت باندی و سازماندهی شده است فعالیت می کنند، تصریح کرد: درآمد بالای تکدی گری باعث شده است افراد به سمت و سوی این معضل روی بیاورند؛ به صورت جدی می طلبد دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی این افراد را شناسایی و برخورد قاطع با آن ها را در دستور کار قرار دهند.

درآمد بالای تکدی گری باعث شده است افراد به سمت و سوی این معضل روی بیاورند؛ به صورت جدی می‌طلبد دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی این افراد را شناسایی و برخورد قاطع ب

نماینده مردم ملکان در مجلس دهم با یادآوری اینکه تکدی گری جرم هست، ادامه داد: متاسفانه به علت ضعف فرهنگی و کمک ناآگاهانه مردم و بی توجهی دستگاه های متولی تعداد متکدیان پایتخت در حال زیاد کردن هست؛ مردم باید کمک های خود را به شرکت های حمایتی تحویل دهند و تحت هیچ شرایطی به متکدیان کمک نکنند همچنین نیاز است متکدیان پایتخت شناسایی و نیازمندان تحت پوشش شرکت های حمایتی قرار گیرند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه اراده ای جهت شناسایی و برخورد با باند های فعال تکدی گری وجود ندارد، افزود: به سهولت می توان همانطور که در تمامی حوزه ها شبکه های زیرزمینی شناسایی و با آن ها برخورد می شود متکدیانی که سرچهارراه ها و آشکارا تکدی گری می کنند را نیز شناسایی کرد، ولی متاسفانه اراده ای جهت این کار وجود ندارد.

واژه های کلیدی: برخورد | دستگاه | روزانه | شناسایی | برخورد قاطع | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz